Ogłoszenia

XXVII Niedziela Zwykła 7 października 2018 r.

  1. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny. Wymagania Pana Boga w tej dziedzinie są wielkie i chociaż wielu nie potrafi im sprostać, to jednak nie można ich negować. Z Bożą pomocą można przezwyciężyć wiele problemów i osiągnąć szczęście we dwoje.
  2. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele po Mszy świętej o godz. 17.00 a w niedziele po Mszy świętej o godz. 9.00. Tych, którzy z ważnych powodów nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.
  3. W przyszłą niedzielę po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.
  4. Dzisiaj w budynku naszej szkoły od 10.00 do 14.00 możemy oddać krew w ramach akcji prowadzonej przez Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.
  5. W minionym tygodniu złożono ofiarę na remont naszej świątyni 100 zł. Bóg zapłać.
  6. W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, ofiary, które złożymy na tacę będą wyrazem naszej hojności i troski o prowadzone prace remontowe naszej świątyni.
  • W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
    13 X – bł. Honorat Koźmiński (1829-1916), polski kapucyn, założyciel wielu zgromadzeń zakonnych bezhabitowych.