Ogłoszenia

XXIII Niedziela Zwykła 9 września 2018 r.

1. Uzdrowienie głuchoniemego jest przykładem, jak Boże działanie przemienia człowieka, otwiera go na nowe życie. Chrystus wciąż pragnie każdego z nas uzdrawiać i obdarzać swą łaską. Nie zamykajmy się na Boże działanie w nas.

2. W piątek będziemy przeżywać święto Podwyższenia Krzyża świętego. Zachęcamy, aby w tym dniu uczcić krzyż, znak męki i zwycięstwa Chrystusa.

3. W miniony piątek nasza młodzież rozpoczęła przygotowania do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą i przykładem dojrzałego życia chrześcijańskiego. Również ministranci rozpoczęli nowy rok formacyjny.

4. 29 września, w sobotę, planujemy pielgrzymkę do sanktuarium Bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie. Chętnych prosimy o zapisywanie się w kancelarii parafialnej.

5. W przyszłą niedzielę, w Gościu Niedzielnym, ukaże się artykuł o naszej parafii. Planujemy zamówienie większej ilości egzemplarzy gazety.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które są wyrazem naszej hojności i odpowiedzialności za dzieła gospodarcze prowadzone w naszej parafii. Trzy rodziny z naszej parafii złożyły w minionym tygodniu na ten cel ofiary po 400 zł.

7. 13 września o godz.18.00, w budynku szkoły odbędzie się zebranie sołeckie sołectwa Snopków. W programie m.in. projekt funduszu sołeckiego na 2019 r., sprawy związane z rozwojem komunikacji autobusowej. Zapraszamy.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 13 IX – św. Jan Chryzostom (ok. 349-407), biskup Konstantynopola, jeden z czterech wielkich doktorów Kościoła wschodniego.
  • 15 IX – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicach bolesnych.