Ogłoszenia

XVIII Niedziela Zwykła 4 sierpnia 2019 r.

  1. Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmujemy to wyzwanie nie tylko jako ofiarę czy trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia. Głęboko wierzymy, że nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.
  2. Trwają prace budowlane związane z remontem pomieszczenia przeznaczonego na kancelarię parafialną. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, przeznaczone są na realizację dzieł gospodarczych w naszej parafii.
  3. Naszą szczególną pamięcią i modlitwą otaczamy dzisiaj księdza proboszcza, wzywając orędownictwa św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów.
  4. Trwa okres letniego wypoczynku.. Odpoczywającym na wakacjach i urlopach oraz naszym gościom życzymy radość i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.
  5. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami. Niech Matka Boże wszystkim nam uprasza duchowych darów. Grupa z naszej diecezji dotrze do Częstochowy 14 sierpnia.\
  6. We wtorek 6 sierpnia będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego. Zapraszamy do udziału w Eucharystii o godz. 17.00.
  7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp.Władysławę Soboń z Marysina i Mariannę Drozd z Marysina. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!