Ogłoszenia

XIII Niedziela Zwykła 30 czerwca 2019 r.

 1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.
 2. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.
 3. Jutro będziemy przeżywali 4 rocznicę powstania naszej parafii. Dziękujemy Panu Bogu za wszelkie łaski i życzliwych ludzi, dzięki którym nasza wspólnota może się ciągle rozwijać.
 4. W pierwszy czwartek miesiąca Msza Święta dziękczynna za dar Eucharystii i kapłaństwa o godz. 17.00.
 5. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 17.00. Spowiedź św. od godz. 16.30.
 6. Sobotnia Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 17.00.
 7. Dzisiaj w naszej szkole istnieje możliwość oddania krwi w godz.10.00 do 14.00. Dziękujemy za ten wielki dar!
 8. Gratulujemy naszym ministrantom, którzy wczoraj zdobyli 1 i 2 miejsce w swoich kategoriach wiekowych w zawodach piłki nożnej w Ciecierzynie.
 9. Zapraszamy na uroczystości rocznicowe Cudu Lubelskiego do Archikatedry. Szczegółowy program został zamieszczony w gablocie.
 10. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Zabawy 18 lipca. Wyjazd o 10.00 a powrót ok. północy. Serdecznie zapraszamy!

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

 • 3 VII – św. Tomasz Apostoł, zwany Didymos, o przydomku „niewierny”, patron Indii i Portugalii,

 • 6 VII – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica, misjonarka, założycielka Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera.