Ogłoszenia

XI Niedziela Zwykła 17 czerwca 2018r.

  1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.
  2. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa po Mszy świętej o godz. 17.00.
  3. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  4. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  5. Nasza parafia została zaproszona do prowadzenia czuwania przed rocznicą Cudu Lubelskiego w Archikatedrze 30 czerwca o godz,19.00. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Przemysław Kuwałek kawaler z parafii tutejszej i Małgorzata Reszka panna z parafii Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Lublinie. Andrzej Giszka kawaler z parafii Św. Jadwigi w Janowie Lubelskim i Joanna Szatkowska panna z parafii tutejszej.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

  • 21 VI – św. Alojzy Gonzaga (1568-1591), zrezygnował z kariery i bogactwa, zmarł jako kleryk jezuicki opiekujący się chorymi podczas zarazy w Rzymie.