Ogłoszenia

X Niedziela Zwykła 10 czerwca 2018r.

  1. Przyszliśmy na Mszę Świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto maja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić Jego wolę.
  2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy świętej o godz. 17.00!
  3. Gościmy dzisiaj w naszej parafii Ks. Emila Mazura i pielgrzymów z grupy 6. Zachęcamy parafian do wzięcia udziału w Lubelskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę.
  4. 13 czerwca o godz. 10.00 będzie sprawowana Msza święta i uroczyste posadzenie Dębu pamięci przy naszej szkole z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości.
  5. 16 czerwca odbędzie się pielgrzymka ministrantów do sanktuarium Matki Bożej w Wąwolnicy. Prosimy rodziców o pomoc w zainteresowaniu wyjazdu.
  6. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę a przeznaczone na pokrycie kosztów prowadzonych prac remontowych w świątyni.
  7. Dziękuję wszystkim rodzinom przychodzącym na nabożeństwa tygodnia eucharystycznego, panu Organiście, liturgicznej służbie ołtarza, dzieciom sypiącym kwiaty, oraz wszystkim, którzy przygotowali ołtarze przy kaplicach wokół kościoła w miniony czwartek.8. Zapowiedzi przedślubne: Przemysław Kuwałek, kawaler z parafii tutejszej i Małgorzata Reszka, panna z parafii Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Lublinie.
  8. Zwracam się z prośbą do osób wyjeżdżających na pielgrzymkę do Włoch o pilne dostarczenie danych potrzebnych do rezerwacji biletów lotniczych. Imiona i nazwisko, data urodzenia, seria i numer osobistego, data ważności dowodu osobistego.