Ogłoszenia

Wniebowstąpienie Pańskie 13 maja 2018r.

 1. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która kończy 40-dniowy okres ukazywania się Zmartwychwstałego i umacniania w wierze Apostołów, pomaga nam lepiej zrozumieć zapewnienie Jezusa: idę do Ojca przygotować wam miejsce. Żyjemy wciąż nadzieją, że zasłużymy sobie na przebywanie na wieki w niebie, razem z naszym Zbawicielem, w domu Ojca.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które przeznaczone są na prace związane z remontem naszej świątyni.
 3. 18 maja zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo ku czci naszej patronki Bł. Karoliny Kózkówny.
 4. Przypominamy, że każdy katolik, zgodnie z przykazaniami kościelnymi, powinien przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty, a w czasie wielkanocnym przyjąć Komunię św. Czas Komunii św. wielkanocnej kończy się w uroczystość Trójcy Świętej za dwa tygodnie.
 5. Codziennie radośnie głosimy chwałę Niepokalanej Maryi, naszej niebieskiej Matki. Nabożeństwo majowe w kościele po Mszy świętej o godz. 17.00, wieczorem gromadzimy się przy kapliczkach.
 6. Składamy najlepsze życzenia dzieciom i ich rodzinom z okazji I Komunii świętej. Zapraszamy na Msze święte w „Białym tygodniu”.
 7. Msza święta w rocznicę I Komunii świętej odbędzie się 20 maja o godz. 11.00. Spowiedź dla dzieci i ich rodzin w piątek o godz. 16.00.
 8. Poświęcenie pól
  • 21 maja o godz. 18.00 w Marysinie
  • 22 maja o godz.18.00 w Natalinie
  • 23 maja o godz.17.00 w Snopkowie
 9. W najbliższy czwartek, 17 maja o godz. 8.30 w Jastkowie, odbędzie się pogrzeb śp. Leszka Królika z Marysina.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

 • 14 V – św. Maciej (I w.), uczeń Pana Jezusa, wybrany do grona Apostołów, męczennik.
 • 16 V – św. Andrzej Bobola (1591-1657), polski jezuita, misjonarz wśród prawosławnych, zamęczony przez kozaków, patron Polski.