Ogłoszenia

VIII Niedziela Zwykła 3 marca 2019 r.

  1. Witamy w naszej społeczności parafialnej Ks. Pawła Koca, który będzie pomagał w duszpasterstwie prowadzonym przy naszej parafii.
  2. Dnia 6 marca rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. Msze Święte w Środę Popielcową o godz. 17.00 i 19.00. Zachęcamy wiernych do przeżywania tego dnia w duchu pokuty. Przypominamy, że wierni między 18. a 60. rokiem życia, oprócz wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, są zobowiązani do zachowania postu ścisłego, który pozwala na jednorazowy posiłek do syta oraz na dwa skromne posiłki w ciągu dnia.
  3. Od piątku rozpoczynamy sprawowanie nabożeństw Drogi krzyżowej. Do rozważania wydarzeń z ostatnich godzin Chrystusa zapraszamy po Mszy świętej o godz. 17.00.
  4. W przyszłą, pierwszą niedzielę Wielkiego Postu rozpoczniemy odprawianie Gorzkich żali. Nabożeństwa będą sprawowane po Mszy świętej o godz. 9.00.
  5. Dnia 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet. Do modlitwy w ich intencji zapraszamy podczas wieczornej Mszy Świętej.
  6. Dyrektor Szkoły w Snopkowie przypomina o rekrutacji na nowy rok szkolny do klasy pierwszej i grup przedszkolnych.
  7. Trwają prace przy budowie podjazdu dla wózków. Ofiary, które złożymy na tacę w przyszłą niedzielę ( drugą niedzielę miesiąca ) będą wyrazem naszej hojności i odpowiedzialności za dzieła gospodarcze prowadzone w naszej parafii.
  8. Przypominamy, że w rekolekcjach wielkopostnych będziemy uczestniczyli w dniach 24-26 marca 2019r.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

  • 4 III – św. Kazimierz Królewicz (1458-1484), główny patron Litwy i młodzieży litewskiej.