Ogłoszenia

VII Niedziela Zwykła 24 lutego 2019 r.

  1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania, do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.
  2. Nauczycielom, dzieciom i młodzieży powracającym po odpoczynku feryjnym życzymy dużo sił do dalszej nauki i pracy.
  3. W czwartkowy wieczór zapraszamy do modlitwy w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej wspólnoty parafialnej.
  4. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w piątek od godz. 16.15. Podczas Mszy Świętej o godz. 17.00 będziemy przepraszali za wszystkie grzechy wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa. Spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania po nabożeństwie.
  5. Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy w sobotę na Mszę Świętą o godz. 17.00.
  6. Kapłańskie odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od godz. 9.00.
  7. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny.
  8. Spotkanie formacyjne dla dzieci z klas III przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodziców odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz.11.00.