Ogłoszenia

V Niedziela Zwykła 10 lutego 2019 r.

  1. Chrystusowe wezwanie skierowane dzisiaj do Szymona: „wypłyń na głębię” nie może być odczytane tylko jako znak apostolskiego powołania. Pan zaprasza nas wszystkich, abyśmy z zaufaniem wypłynęli na głębiny wiary. Oby udział w niedzielnej Eucharystii na nowo rozpalił w nas ducha odważnego podążania za Mistrzem.
  2. Jutro, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 17.00.
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które są wyrazem naszej troski o wspólnotę parafialną a przeznaczone na pokrycie kosztów prac gospodarczych w naszej parafii.
  4. Rodziców, opiekunów, a także organizatorów zimowego wypoczynku serdecznie zachęcamy do podjęcia troski o uczestnictwo dzieci i młodzieży w niedzielnej Eucharystii podczas ferii. Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom życzymy bezpiecznego i ubogacającego odpoczynku.
  5. Siostry Dominikanki zapraszają na półkolonie dla dzieci i młodzieży w dniach 18 do 22 lutego 2019r. oraz pielgrzymkę do Krakowa w dniach 3 do 5 czerwca 2019r. Szczegóły znajdziemy na plakacie w naszej gablocie.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

  • 11 II – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, Światowy Dzień Chorego,

  • 14 II – św. Cyryl (827-869), mnich, i św. Metody (815-885), biskup, patroni Europy, misjonarze Księstwa Wielkomorawskim i Rusi Kijowskiej.