Ogłoszenia

Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego 21 kwietnia 2019 r.

  1. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach pasyjnych i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem.
  2. Msze Święte w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego oraz w Poniedziałek Wielkanocny według porządku świątecznego.
  3. W drugim dniu Świąt Wielkanocnych naszymi ofiarami będziemy wspierali Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  4. Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do jej odmawiania w oktawie Wielkanocy 15 minut przed Mszą Świętą wieczorną.
  5. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przebieg uroczystości podczas Triduum Paschalnego. Dziękuję Organiście, Liturgicznej Służbie Ołtarza, harcerkom i harcerzom, scholii i wszystkim dbającym o piękno naszej świątyni.
  6. W tym tygodniu 26 kwietnia o godz. 17.00 młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania z rąk Księdza Biskupa Mieczysława Cisło.