Ogłoszenia

IV Niedziela Zwykła 3 lutego 2019 r.

  1. Dziękuję wszystkim, którzy wczoraj wzięli udział w obchodach 75 rocznicy bitwy pod Marysinem.
  2. We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, po Mszy Świętej o godz. 17.00 pobłogosławimy chleb i wodę.
  3. Przyszła niedziela to druga niedziela miesiąca. Ofiary, które złożymy na tacę będą wyrazem naszej szczególnej troski o dzieła gospodarcze realizowane w naszej parafii.
  4. Rodziców, opiekunów, a także organizatorów zimowego wypoczynku serdecznie zachęcamy do podjęcia troski o uczestnictwo dzieci i młodzieży w niedzielnej Eucharystii podczas ferii, które rozpoczną się od najbliższej soboty . Wszystkim dzieciom, młodzieży oraz nauczycielom życzymy bezpiecznego i ubogacającego odpoczynku.
  5. Dzisiaj po Mszy świętej o godz.11.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej i ich rodzin.
  6. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się 22 marca po nabożeństwie Drogi krzyżowej.
  7. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dn. 24-26 marca 2019r.

W tym tygodniu patronują nam:

  • 5 II – św. Agata (ok. 235-251), dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii, patronka kobiet karmiących i w chorobach piersi,

  • 6 II – św. Paweł Miki (1565-1597) i 25 Towarzyszy, pierwsi męczennicy na Dalekim Wschodzie, ukrzyżowani w Nagasaki w Japonii.