Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna 15 kwietnia 2018r.

  1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.
  2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w Drugim Narodowym Dniu Czytania Pisma Świętego. Przy wyjściu ze świątyni możemy pobrać dla naszej rodziny kartkę ze wskazanym fragmentem Listu św. Pawła do Rzymian.
  3. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. Tego dnia będziemy przeżywali pierwszą w historii naszej parafii wizytację biskupią.

    Rozpoczniemy ją nabożeństwem Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 8.30. Po Mszy świętej o godz. 9.00 Ksiądz Biskup spotka się z Radą Parafialną, a po Mszy świętej o godz. 11.00 z Kościołem Domowym. O godz. 12.30 rozpocznie się Msza święta, podczas której zostanie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii. /spowiedź młodzieży i ich rodzin w piątek od godz.16.30/. Po południu Ksiądz Biskup odwiedzi przedstawicieli ludzi chorych.

  4. Pragniemy przygotować się do wizytacji biskupiej również od strony zewnętrznej, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do sprzątania kościoła w sobotę 21 kwietnia o godz. 9.00.
  5. 18 kwietnia zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo ku czci Patronki naszej parafii na godz.17.00. Prosimy spisać nasze intencje na kartkach, które zostaną odczytane podczas nabożeństwa.
  6. W tym tygodniu rozpoczniemy dalsze prace renowacyjne w naszym kościele.