Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła 14 stycznia 2018r.

  1. Uczniowie, którzy usłyszeli od Jana Chrzciciela słowa: oto Baranek Boże, poszli za Nim i z radością stwierdzili: znaleźliśmy Mesjasza. Każdy, kto pragnie spotkać Pana Jezusa, musi najpierw pójść Go poszukać i potem pozwolić się prowadzić się przez Niego. To takie proste, a wiedzie do zbawienia.
  2. Dzisiaj po mszy świętej o godz.12.30 będziemy śpiewali kolędy wraz z naszym chórem dziecięcym. Serdecznie zapraszamy!
  3. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, są wyrazem szczególnej troski o sprawy gospodarcze realizowane w naszej parafii.
  4. Od czwartku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  5. W przyszłą niedzielę i poniedziałek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka. Zapraszamy seniorów do wspólnej modlitwy ze swoimi wnukami.
  6. Spotkanie organizacyjne osób wybierających się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej odbędzie się 28 stycznia o godz. 15.00 w domu parafialnym w Jastkowie. Prosimy zabrać ze sobą paszport i pozostałą część zapłaty.
  7. Do 18 stycznia trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Niech Boże błogosławieństwo dotrze do każdej naszej rodziny. Do czwartku msze święte będą sprawowane o godz. 7.00.

W tym tygodniu patronują nam:

  • 17 I – św. Antoni (251-356), jeden z pierwszych pustelników w Egipcie, wyznaczający zasady tej formy życia pobożnego, nazwany Wielkim.
  • 19 I – św. Józef Sebastian Pelczar (1842-1924), biskup przemyski, asceta i wielki czciciel Najświętszego Serca Pana Jezusa.