Ogłoszenia

II Niedziela Wielkanocna 8 kwietnia 2018r.

  1. Zmartwychwstały Chrystus obdarza nas łaską swego miłosierdzia. Nikt, nawet największy grzesznik, nie jest jej pozbawiony. Boże miłosierdzie najbardziej przejawia się w przebaczaniu grzechów. Pan Jezus wciąż czeka, aby każdy z głębi swojego serca zawołał do Niego: Pan mój i Bóg mój, i aby On mógł w pełni okazać człowiekowi swoje miłosierdzie.
  2. Ofiary, które złożyliśmy dzisiaj na tacę ( w drugą niedzielę miesiąca ), są wyrazem naszej szczególnej troski o sprawy gospodarcze realizowane w naszej parafii i przeznaczone są na kontynuację remontu dachu naszej świątyni.
  3. Jutro będziemy świętować przeniesioną z Wielkiego Tygodnia uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza Święta o godz. 17.00. Uroczystość ta od lat obchodzona jest jako Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Chcemy otoczyć modlitwą każde poczęte dziecko i jego rodziców. Na Mszy Świętej o godz. 17.00 będzie można złożyć przyrzeczenie trwającej 9 miesięcy modlitwy duchowej adopcji dziecka poczętego.
  4. We wtorek, 10 kwietnia, w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej polecimy Bogu tych, którzy zginęli pod Smoleńskiem, oraz będziemy modlić się w intencjach naszej Ojczyzny.
  5. 14 kwietnia, w sobotę, o godz. 17.30 odbędzie się spotkanie rady duszpasterskiej.
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci, które 20 maja będą przeżywały rocznicę I Komunii Świętej odbędzie się 15 kwietnia po mszy świętej o godz. 11.00.